Zbavte se strachů, získejte sebedůvěru a zvládejte vztahy

Chcete se přestat děsit výšek, pavouků nebo třeba řízení auta? Bojujete s problémy ve vztazích s dětmi, kolegy, rodiči nebo partnery? Cítíte nedostatek sebedůvěry v práci? Nebo byste rádi vystupovali na veřejnosti sebejistě a uvolněně? Pokud se vám v životě opakují stále stejné patálie a toužíte po změně, metoda PSYCH-K® může být klíčem k transformaci vašeho života.

Jmenuji se Petra Vymětalíková a jsem facilitátorkou PSYCH-K®. S metodou pracuji v Dobřichovicích, nebo klidně i online.

PSYCH-K® je jednoduchá, efektivní a bezpečná metoda práce s našimi podvědomými limitujícími přesvědčeními, která staví na principech neurovědy. Využívá jednoduché postupy k transformaci vašich myšlenkových vzorců a přesvědčení. Odpovědi na některé životní výzvy mohou být uloženy hluboko v podvědomí, a PSYCH-K® umožňuje přímý přístup k této úrovni. Cílem je dosáhnout efektivní změny ve vašem životě.

Celý proces je něco jako „aktualizace“ softwaru vašeho mozku, což vám umožňuje dosáhnout lepšího souladu mezi vašimi cíli a tím, jak vnímáte a reagujete na svět kolem sebe.

S čím konkrétně pomůže metoda PSYCH-K®?

Pomocí metody PSYCH-K® můžeme řešit cokoli, co nám v životě nefunguje a jsme ochotní to změnit.

Výčet možných oblastí, se kterými se dá skrze metodu pracovat, jsem vybrala na základě toho, s čím za mnou klienti chodí nejčastěji.  Berte ho tedy, prosím, jen jako základní představu, nikoli vyčerpávající seznam.

 • partnerské vztahy
 • komunikace s kolegy a vztahy na pracovišti
 • schopnost rozhodovat se
 • strach z výšek
 • různé druhy fóbií
 • strach z řízení aut
 • strach z autorit
 • strach ze samoty
 • různé zdravotní obtíže
 • sebeláska
 • nastavení hranic
 • pouštění (čehokoli, co je v životě potřeba)
 • schopnost cestovat
 • strach z mateřství

Jak probíhá terapie PSYCH-K®?

 1. Rozhovor: Před setkáním si promyslíte téma, které vás aktuálně v životě trápí a s kterým chcete pracovat. Na úvod si o něm krátce popovídáme a zjistíme, co chcete v životě změnit.
 2. Balancování: Přichází na řadu „balancování“. To je jako kouzlo, kdy překlápíte váhy ve prospěch pozitivních myšlenek. Pomocí jednoduchých cvičení a postupů přenášíte pozitivní přesvědčení z vědomí do podvědomí.
 3. Transformace: Staré myšlenky, které vám bránily, jsou nahrazeny novými, podporujícími. Tím dochází k transformaci myšlenkových vzorců, která otevírá cestu k pozitivním změnám ve vašem životě.
 4. Akční kroky: určíte si jednoduché malé akční kroky, které vás podpoří ve změně ve vašem životě.

Inspirujte se zkušeností mojí klientky

Pokaždé, když mé děti onemocněly, nebo jsem je neměla tzv. „pod kontrolou“, zažívala jsem silné iracionální strachy přenesené z mého vlastního dětství. Negativně to ovlivňovalo fungování celé mé rodiny. Dlouhodobě jsem s tím pracovala na vědomé úrovni, racionálně si vše vysvětlovala, ale úzkosti nezmizely. Až Petra a metoda PSYCH-K® mi dokázaly tyto zakódované vzorce odstranit a můj posun ve fungování s dětmi je obrovský. Někdy mi to přijde až neuvěřitelné, jak jsem díky této metodě posunula své hranice a vnímání věcí. A pak ještě lidsky řečeno – když koukám na své děti, jak si užívají života, už v tom nevidím jen nebezpečí, bacily, nemoci a nemám potřebu je neustále omezovat svými strachy… Už žiju s větší volností, přijímám věci, jak se dějí a vnitřně se jim nebráním”.  Tereza Skálová, projektová manažerka.

Pokud vás metoda zaujala, zavolejte či napište, ráda vás přivítám na terapii. Naživo v Dobřichovicích, nebo odkudkoliv online. Více informací najdete na mém webu: https://petravymetalikova.com/psych-k/

Kontakt: Petra Vymětalíková
GSM: 602 548 914 (i WhatsApp)
E-mail: info@petravymetalikova.com