Zakládající členové Nerez zahrají s Luciou Šoralovou

Nerez a Lucia Foto: z archivu organizátora

ČERNOŠICE – Koncert legendárních Nerez se zpěvačkou Luciou Šoralovou zahrají na koncertě, který se koná 27. dubna od 20 hodin v černošickém Club Kině. Uslyšíte novinky z alba Zlom i největší hity původní skupiny Nerez.

Zakládající členové Nerez Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál se spojili se zpěvačkou Luciou Šoralovou a natočili desku, která obsahuje dvanáct převážně autorských písní od Zdeňka Vřešťála a Lucie Šoralové, a to se zajímavými hostujícími autory (Ondřej Soukup nebo Silvia Kaščáková). Dlouho očekávaná novinka překvapuje žánrovou pestrostí – nahrávka je stylově rozkročená napříč celou Evropou. Můžete se těšit na čardáš, folkovou baladu, reggae, šanson i akustickou pop music, mimořádné pěvecké výkony hlavních protagonistů, rafinované sbory a virtuózní sóla dalších členů skupiny. Texty písní v češtině, slovenštině, hebrejštině, srbochorvatštině či romštině potvrzují nadnárodní ambice celého projektu NEREZ & LUCIA.

Koncert je sestaven z novinek (album Zlom) a z největších hitů původní skupiny Nerez, jako jsou například písně Tisíc dnů mezi námi, Kočky, Já s tebou žít nebudu nebo Do posledního dechu. Skupina vystupuje ve složení Lucia Šoralová – zpěv, Vít Sázavský – zpěv, viola, kytara, Zdeněk Vřešťál – zpěv, kytara, foukací harmonika, trombon, Grégoire Brun – kontrabas, zpěv, Robert Fischmann – flétny, píšťaly, klavír, perkuse, zpěv a David Lomič – akordeon, tenorsaxofon, zpěv.

Zdroj: Pavel Blaženín