Zaběhněte si Zahořanskou desítku aneb okolo či kolem Pleše

Foto: z archivu Zahořanské 10

BRDY – Poslední květnovou neděli 28. května proběhne již 5. ročník tradičního běžeckého závodu s rodinnou atmosférou v Zahořanech u Mníšku pod Brdy. Poběží se opět lesem „okolo či kolem Pleše“.

Start a cíl bude i letos jako již tradičně před hostincem U Pepíčka, kde se kromě vyhlášeného čepovaného piva můžete zastavit s celou rodinou na oběd. Kromě již tradičních doma pečených perníkových účastnických medailí si letos budete moci nově prohlédnout i novinky od automobilky Škoda Auto. Připraveny budou také dětské závody o zajímavé ceny a bohatá tombola.

„I letos Běžíme pro ranou péči, organizaci, která zajišťuje podporu rodinám malých dětí se zdravotním hendikepem. Na chod organizace můžete přispět nákupem trička s logem resp. dalších upomínkových předmětů,“ říká David Horyna z klubu SK Zahořany.

Hrdým partnerem je i letos veřejně prospěšná společnost Magdalena, o. p. s. z nedalekého Včelníku, která se specializuje na prevenci a léčbu drogových závislostí.

Detailní informace o trati a odkaz na přihlášky naleznete na webových stránkách závodu ZAHOŘANSKÁ 10. Kompletní propozice k akci jsou ke stažení ZDE.

Závod je pořádán místním sportovním klubem SK Zahořany pod záštitou obce Zahořany a MAS Hřebeny.