Za tajenku dostanete Návštěvnickou kartu Berounska

Hrad Karlštejn je jedním z oblíbených cílů návštěvníků v našem regionu. Foto: Petra Stehlíková

BEROUNSKO – Speciální akci k zahájení turistické sezóny zorganizovala Destinační agentura Berounsko ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Beroun. Pro zájemce je připravena nenáročná výletní trasa na Berounku.

Projít by si ji zájemci měli o posledním květnovém víkendu, kdy na trase naleznou odpovědi na otázky a díky nim získají tajenku. Za úspěšné rozklíčování tajenky bude pro dospělé připravena zdarma Návštěvnická karta Berounska 2021, která obsahuje více než 40 slev a výhod. Pro malé bude nachystáno pexeso. Navíc ze všech zaslaných tajenek bude vybráno 5 šťastlivců, kteří získají plátěnou tašku a plecháček. Více podrobností o akci najdete na webových stránkách berounsko.net.

Akce se měla uskutečnit již v minulém roce, ale pandemie covid-19 neumožnila konání v zamýšleném rozsahu. Letos pořadatelé uzpůsobili princip akce tak, aby respektoval protiepidemická opatření a umožnil všem zájemcům trasu absolvovat. Destinační agentura před několika týdny získala certifikaci dle Kategorizace organizací destinačního managementu.

(pan)