Z trhu se vydáte na bazárek a pro nadílku

Foto: archiv pořadatele

Je to neuvěřitelné, ale advent se blíží. Řevnické trhy s vánočním zbožím a dekoracemi zpestří stejně jako loni charitativní bazárek Modrého domečku a pochod za Mikulášem.
Trhy se konají v sobotu 1. prosince od 9 hodin, tentokrát na Palackého náměstí. V rámci doprovodného kulturního programu vystoupí dvojice Veronika a Barbora s pásmem Laskavé koledy nebo písničkářka Eva Suková. Ve stáncích bude vánoční zboží, dárky a dekorace.

Modrý domeček zopakuje loňský premiérový charitativní bazar, jehož výtěžek se použije na podporu a rozvoj sociálních služeb spolku Náruč. „Budeme moc rádi, když nás letos navštíví co nejvíc našich podporovatelů a příznivců a za velmi symbolické ceny nakoupí kvalitní oblečení, obuv a doplňky,“ zve k návštěvě Marie Hrdá s tím, že kvalitní a značkové kousky oblečení poskytují kromě známých blogerek a stylistů také osobnosti z řad obchodních partnerů, sponzorů a přátel. Kromě první prosincové soboty budete moci v bazaru nakupovat po celý následující týden až do pátku 7. prosince v otevírací době kavárny.

Sdružení Mladý hlas Řevnic připravilo na sobotní podvečer ve spolupráci s městem oblíbený pochod za Mikulášem. Pátý ročník této tradiční kratochvíle odstartuje v 17 hodin na Palackého náměstí. Trasa povede potemnělými ulicemi Řevnic až do Lesního divadla. Zatímco po cestě budou na děti čekat strašidla a pohádkové bytosti, v cíli je přivítá samotný Mikuláš s doprovodem. Čekat na ně bude nadílka i možnost opéct si buřta. Vstupné je dobrovolné.

(pan)