Vyhrajte lístky na Rockový Slunovrat

Foto: Petra Stehlíková

Třináctý ročník festivalu Rockový Slunovrat se blíží. Lesní divadlo Řevnice jím ožije 31. května a 1. června. Hrát se bude na třech pódiích! A vy právě teď můžete vyhrát vstupenky zdarma.

Připomeňme, že headlinerem letošního ročníku je švédská rocková formace Royal Republic, která přifrčí s albovou novinkou. V závěsu za ní budou němečtí punk rockeři Itchy, španělské ska v podání Auxili nebo elektronika od I Wear* Experiment z Estonska. Napůl ze Spojených států jsou i Noise of Human Art alias N.O.H.A. Z české a slovenské scény dorazí skupiny Gaia Mesiah, Horkýže Slíže, Wohnout, Circus Problem, Prago Union, Kapitán Demo, Skyline, Sto zvířat a mnoho dalších.

Rockový Slunovrat také letos pomůže Klubu nemocných cystickou fibrózou. Stejně jako v loňském roce se přímo na místě utká pět finalistů, které vybrala odborná porota na základě zaslaných ukázek. Soutěže se účastní začínající kapely nebo sóloví hudebníci. Během festivalu se tak přispěje na dobrou věc a možná se zrodí nová hvězda.

Organizátoři zajistili více míst pro možnost stanování. Slibují také kvalitní jídlo pro masožravce i vegany. Vše potřebné se dozvíte na webu Rockovyslunovrat.cz nebo na facebookových stránkách festivalu.

SOUTĚŽ O VSTUPENKY: Tři z vás, kteří správně a nejzajímavěji odpoví na soutěžní otázky, získají dvě vstupenky na Rockový Slunovrat. Otázka: Kdo se stal vítězem kapel soutěže Rockový Slunovrat léčí v roce 2018? Koho na festival pozvete a proč? Nápovědu hledejte na webu festivalu pod „Rockový slunovrat léčí“. Odpovědi posílejte na e-mail soutez@dobnet.cz do 19. května spolu s celým jménem a kontaktním telefonem.

(red)