Všichni do bílého. Vlky z Radotína čeká vrchol sezony

Radotín (v bílém) čeká ve čtvrtfinále play off soupeř z Benešova. Foto: archiv BK Radotín

Basketbalisté Radotína nechybí mezi účastníky letošního druholigového play off. Ve čtvrtfinále se pokusí vyřadit Benešov. Úvodní duel série se odehraje v hale Věry Čáslavské v Černošicích.

Radotínští Vlci obsadili v tabulce základní části šestou příčku, což znamená, že v úvodním kole play off narazí na třetí celek ligy – BC Benešov. Ten se dlouhodobě drží mezi druholigovou špičkou a svoji sílu ukázal i v zápasech s Radotínem, v obou případech se radoval z vítězství.

Čtvrtfinálová série se hraje na dva zápasy, v nichž se sčítá skóre. První duel je na programu už v sobotu 24. března od 19:45 v hale Věry Čáslavské, která je pro tuto sezonu domovem radotínských basketbalistů. O den později se Vlci představí na palubovce Benešova, kde se rozhodne o postupujícím do semifinále.

Co obléci? Bílou
K vytvoření co nejlepší atmosféry a pravého domácího prostředí se vedení radotínského klubu rozhodlo vyhlásit společný dress code. Všechny fanoušky, kteří se chystají přijít Vlky podpořit, prosí, aby dorazili v bílém svršku. Stejnou barvu budou mít i dresy domácích hráčů. Diváci se mohou kromě kvalitního basketbalu těšit i na tradiční doprovodný program.

Klub zároveň upozorňuje, že registruje o domácí zápas velký zájem a očekává se vyprodaná hala. Vzhledem k tomu je nutno dorazit v předstihu, zejména kvůli parkování. Kapacita parkoviště přímo u haly Věry Čáslavské je omezena, k parkování lze využít i místa v ulici Školní. Diváci budou do haly vpuštěni nejdříve v 19:05.

(ph)