Veterinární klinika Jitřní v Černošicích

Veterinární kliniku Jitřní najdete v Černošicích na Vráži v klidné části zástavby rodinných domů.

Naším cílem bylo vybudovat prostředí, kde se budou lidé a jejich zvířecí kamarádi cítit jako doma a zároveň se jim dostane profesionální pomoci a péče.

Klinika funguje od 1. května 2020 a nabízí široké spektrum služeb pro psy, kočky a drobné savce, počínaje pečlivým základním vyšetřením, preventivními úkony, jako je čipování či vakcinace, až po RTG vyšetření nebo nejrůznější zákroky pomocí elektrochirurgie (kastrace, odstraňování nádorů apod.) s možností využití hospitalizačních boxů.

Pro urychlení diagnostiky vyšetřujeme krev a další vzorky přímo u nás.

Spolupracujeme s českými i zahraničními laboratořemi, řídíme se nejnovějšími postupy a doporučeními světových organizací v poskytování veterinární péče.

Zároveň ale rádi používáme přípravky vycházející z principů východní medicíny s blahodárným účinkem na regeneraci a správné fungování jednotlivých pochodů v těle.

Spolupracujeme se spolkem Psí život, který se stará o zvířata lidí bez domova, jimž poskytujeme veterinární služby.

To není vše. Naše prostory jsou větší, než se zdá, a naším cílem je rozšířit kliniku o druhou čekárnu, další ordinační místnost, kde budou přijímáni chlupatí pacienti především k chirurgickým zákrokům, dále stomatologický sál a prostorný chirurgický sál.

Informace o ordinační době i online rezervaci s možností vybrat službu, kterou potřebujete, naleznete na našich webových stránkách www.vetjitrni.cz. V případě zájmu pište na e-mail: info@vetjitrni.cz nebo volejte na tel.: 771 150 260.

Doufáme, že se u nás budete cítit dobře a rádi se k nám budete vracet. Vy pro radu a empatický přístup a vaši mazlíčci pro pohlazení a něco dobrého na zub.

MVDr. Petra Daňková