Rebels O.K. vybojovaly desítky medailí

Skokanky od Berounky rozšířily medailovou sbírku. Staly se mistryněmi ČR v jedenácti různých skippingových disciplínách. Z domácího šampionátu přivezly všechny věkové kategorie 16 zlatých, 16 stříbrných a 15 bronzových trofejí.

Hned několik jmen se nově zařadilo mezi držitele národních rekordů. Patří k nim: Veronika Dvořáková, Barbora Koděrová, Nicole Aspen Arnold, Veronika Stříbrná, Amálie Svobodová, Tereza Buchalová, Sára Dušková, Natálie Kvasničková, Daniela Cajthamlová, Tobiáš Kadlec a Eva Synáčková.

Přestože celý rok byl mimořádně nepříznivý a podmínky k trénování nelehké, na první mistrovský podnik na českém území se sjely týmy z celé republiky. Ve sportovní hale starosty Hanzala v Praze-Klánovicích soutěžily v rychlostních i freestylových disciplínách.

I když se závody kvůli platným omezením konaly bez diváků, atmosféra byla optimistická a plná radosti ze setkání po dlouhé závodní přestávce.

Chcete-li ochutnat správnou skippingovou závodní náladu, přijďte v neděli 7. listopadu do haly Věry Čáslavské. Uvidíte nejen nejlepší skokany z ČR, ale i z Maďarska, Německa a ze Slovenska. Soutěž obohatí skokanská show.