V Litni chystají Májový jarmark s místními výrobci

LITEŇ – Májový jarmark, na kterém lokální malí výrobci a tvůrci napříč řemesly nabídnou své výrobky, se bude konat v sobotu 14. května od 9 do 16 hodin v Litni. Jarmark se uskuteční v novém školním areálu v Litni za podpory městyse Liteň.

Inspirací k uspořádání jarmarku byly úspěšné Řevnické trhy, jejichž organizátoři přišli s nápadem propojit místní tvůrce a výrobce mezi sebou a se zákazníky. „Přáli jsme si přenést podobnou akci i do Litně,“ říká Anna Osiová, která v Litni provozuje cukrárnu a pekárnu. Jarmark organizuje v Litni se svým manželem Massimem ve spolupráci s firmami Rockovrat a Tři Kvítka.

Na jarmarku si budete moci koupit řemeslné dřevěné výrobky, keramické dekorace, květiny, pekařské a cukrářské výrobky a další. Nebude chybět ani občerstvení a budou připraveny i stoly a lavice k posezení, pro zpestření návštěvníky čeká i menší kulturní program.

Pro více informací sledujte stránky Liteňských trhů na www.facebook.com/litensketrhy, kde najdete popisy konkrétních prodejců a další zajímavosti.