V březnu nejedou některé vlaky přes pražský Smíchov

Foto: archiv

DOLNÍ BEROUNKA – Kvůli výluce jedné z traťových kolejí mezi stanicemi Praha – Smíchov a Praha – Radotín jsou některé vlaky odkloněny přes pražskou Krč. Nezastavují tedy na Smíchovském nádraží a ve Velké Chuchli.

Jak to bude konkrétně?

  • Od středy 1. do pátku 3. března a od pondělí 6. do středy 8. března v době od 8:30 do 10 hodin pojedou vlaky ve směru z Prahy do Berouna odklonem přes stanici Praha – Krč. V době od 10 do 18:30 hodin pojedou vlaky ve směru z Berouna do Prahy odklonem přes stanici Praha – Krč. Vlaky v obou směrech nebudou zastavovat v zastávce Praha – Velká Chuchle.
  • O víkendových dnech 4., 5., 18. a 19. března vždy cca od 8:30 do 18:30 hodin pojedou vlaky ve směru z Berouna do Prahy odklonem přes stanici Praha – Krč. Vlaky v obou směrech nebudou zastavovat v zastávce Praha – Velká Chuchle.
  • V pátek 17. března v době cca od 8:30 do 18:30 hodin nebudou zastavovat v zastávce Praha – Velká Chuchle pouze vlaky ve směru z Prahy do Berouna. (Všechny vlaky však pojedou po pravidelné trase přes Prahu – Smíchov).
  • Ve dnech 1. – 8. března a 17. – 19. března bude v době konání výluk zavedena kyvadlová náhradní autobusová doprava v úseku Praha – Smíchov – Praha – Radotín a zpět.