Splňte přání dětem bez rodičů

Splňte přání dětem bez rodičůMyšlenka udělat radost dětem z dětského domova v Letech se stala milou a chvályhodnou tradicí, kterou organizuje restaurace Zámecký Had.

Proč tento projekt děláme? Každý je o Vánocích rád, když si na něj někdo vzpomene. A tento pocit bychom rádi dopřáli i dětem bez domova. Splnit přání je dárek darovaný v tomto případě třikrát. Děti nejen že budou mít velkou radost ze splněného přání, ale zároveň může být krůčkem k posílení jejich důvěry ve svět, který na jejich začátku nebyl zrovna přívětivý. A do třetice, tímto krásným počinem pohladíte i svoji duši….

Děti si každoročně píšou svá tajná přání do obálek. Obálky, zavěšené na stromečku, (k vyzvednutí v restauraci od 10. listopadu do 21. prosince) jsou barevně rozlišeny na tři kategorie podle ceny dárku.

Vy si vyberete pro vás vhodnou obálku, zapíšete se v restauraci do speciálního seznamu a zakoupíte vybraný dárek. Už zabalený dárek pak přidáte do vánočního koše, který bude v restauraci připraven. Přijďte také letos „odstrojit“ stromeček, z barevných obálek číst dětská přání, splnit je a ukázat tak dětem, že někde na světě přeci jen žijí lidé, kteří na ně myslí.

(převzato z dobřichovických Informačních listů)