Sokolský ples se odehrál v rytmu osmdesátek

Zábava na Sokolském plese Foto: z archivu obce Lety

LETY – Prostory Pivotelu MMX se 20. ledna opět rozezněly hudbou tradičního letovského Sokolského plesu. Tentokrát se nesl v duchu 80. let minulého století.

Téma dávalo fantazii opravdu velký prostor, a tak se účastníci při vymýšlení svých modelů vskutku vyřádili. K vidění byly šaty a sukně v neonových barvách, trička s nápisy, lesklé legíny, ale i šusťákové sportovní soupravy – tak, jak si to mnozí z nás ještě pamatují. Zahlédnout jste mohli i zlaté řetězy, legendární céčka a dokonce i několik walkmanů!

V tombole se opět sešlo mnoho zajímavých cen, poděkování za ně patří všem sponzorům, kteří je věnovali. Tradiční kapela The Bluemoon nezklamala – především skvělou hudbou, která účastníky dostala do varu s první písní, ale i parádními outfity, díky nimž muzikanti dokonale zapadli do „osmdesátkové“ atmosféry. Aby toho nebylo málo, přichystali si pořadatelé super zpestření. Tanečník a choreograf Vojta Lacko s odzbrojující energií zapojil každého, kdo chtěl a měl odvahu. V několika vstupech během večera se tak na parketu desítky tanečníků pokoušelo – někdo víc a někdo méně úspěšně – o synchronní choreografii. Celou akci pak korunoval DJ Papen. Udržel skvělou energii nastavenou kapelou a svým setem propojil osmdesátky se současností. Nebýt toho, že provoz hotelu v půl třetí akci ukončil, tanči by tam všichni pravděpodobně až dodnes.

Zdroj: Letovák