Síť DOBNET v březnu – pět zrekonstruovaných vysílačů

Síť DOBNET v březnu - pět zrekonstruovaných vysílačůZima se vzdala vlády a naši technici se vydali na stožáry naplno pokračovat v tom, co na konci loňského roku nenadále přerušila.

Hned na samém začátku měsíce jsme spustili technologii 5.5G a stávající síť přestavěli na rychlost Plus na vysílači REV-04 v Kozinově ulici v Řevnicích. O dva dny později se nové sítě dočkali i naši zákazníci na Vižině.

18. března jsme přestěhovali náš vysílač v Halounech – je na něj nyní lepší viditelnost a můžete připojovat i klienty, kteří dosud neměli signál. I zde je nyní k dispozici technlogie 5.5G.

24. března, respektive 30.března, jsme síť 5.5G spustili na obou vysílačích v Letech, kde se stávající síť potýkala se silným rušením, které části zákazníků značně znepříjemňovalo používání služby.

V dubnu se na výrazné zkvalitnění připojení k internetu mohou těšit obyvatelé Hlásné a Zadní Třebaně. V plánu je rekonstrukce všech tří existujících vysílačů. Vzhledem k tomu, že kromě sítě 5.5G zahrnuje i obnovení stávající sítě na rychlost Plus, pocítí Třebaňští skutečně významné posílení připojení.

(jm)