Šansonový večer Zlatky Bartoškové je kvůli nemoci zrušený

DOBŘICHOVICE – Nevšední koncert Zlatky Bartoškové byl bohužel kvůli nemoci zrušen. Kulturní centrum v Dobřichovicích naplánuje nový termín.

———————————————————

Šansonový večer se bude konat ve čtvrtek 13. října od 19.30 hodin na zámku U Věže.

Zlatka Bartošková zpívá výhradně vlastní repertoár a píší pro ni současní čeští textaři, básníci a skladatelé, jako například Ondřej Suchý, Petr Ožana nebo Jiří Toufar. Hudební kariéru tato zpěvačka začínala v orchestru Ladislava Bareše v Liberci a orchestru Československé televize s dirigentem Václavem Zahradníkem. Spolupracovala také s Ostravským rozhlasovým orchestrem a Armádním uměleckým souborem.

Svým nezaměnitelným projevem je zřejmě jednou z nejosobitějších interpretek současného šanson. Každý měsíc koncertuje v kavárně Činoherního klubu Praha a v kavárně Dejvického divadla v Praze. V Praze i mimo Prahu vystupuje se sólovým recitálem, v programu „Život je šanson“, s podtitulem večer šansonů a povídání o životě a lásce k profesi, spojuje šansony s rozhovory s osobnostmi nejrůznějších profesí, kterými byli třeba fotograf Robert Vano, herec a muzikant Jan Jiráň, jaderná fyzička Dana Drábová, režisérka Helena Třeštíková nebo výtvarnice Emma Srncová.