Salón Klementýna

Salón KlementýnaO masážích se všeobecně ví, že mají dobrý vliv na svalstvo. Méně známý je ale fakt, že blahodárně působí na oběhový, lymfatický a imunitní systém a neméně pak na psychiku člověka. V dnešní době je téměř každý z nás denně vystaven spěchu a stresu, a tak právě dobře zvolená masáž nám může velice pozitivně zpříjemnit život.

V Salónu Klementýna nabízíme širokou řadu nejrůznějších druhů masáží. Na psychiku velice příznivě působí masáž za pomoci Horkých lávových kamenů. Zvláště nyní, kdy zima zalézá až do kostí a strádáme nedostatkem slunečního svitu a tepla.

Dále je velmi oblíbená masáž Lomi-Lomi, která pochází z Havajských ostrovů a bývá právem nazývána perlou mezi masážemi. Při této masáži se zapojují nejen zručné ruce maséra, ale i předloktí a lokte. Masérské hmaty jsou plynulé, jemné tahy se střídají s tlaky a rytmus masáže lze přirovnat k pohybu vln v oceánu.

Stálicí v našem salónu je masáž Medová-detoxikační, při které je med vmasírován do pokožky. Kompresními hmaty je pak opět „vytažen“ a s ním i škodliviny, toxiny z podkoží a zbytky odumřelé kůže z povrchu těla. Po této masáži je pokožka krásně hladká a voňavá. Již po první aplikaci je viditelný efekt vyhlazení pomerančové kůže, zejména na nohou.

Nabízíme také Ajurvédské masáže pro ženy ve variantáchTěhotenská, která velice šetrně ulevuje nastávajícím maminkám na místech těla, která jsou těhotenstvím nejvíce namáhána, aRegenerační olejová pro ženy, která je zaměřena především na správnou funkci lymfatického systému a uvolnění svalstva a velkých kloubů. Tato masáž příznivě působí na celkový stav ženy, a to i v období menopauzy.

V naší nabídce najdete masáže zaměřené na psychické vyladění – masáž Čínskou energetickou, Indickou masáž hlavy Champi nebo masáž s použitím Reiki energie, masáže reflexní (chodidla), Lymfomasáže. Zvýhodněné jsou regenerační balíčky obsahující celotělové ošetření s využitím různých masážních technik.

Vyhledávanou procedurou v naší nabídce je program se zaměřením na odstraňování podkožního tuku a celulitidy. Tato léčebná kúra se skládá z kombinace lymfomasáží a bahenních zábalů. Na doporučení a po dobrých zkušenostech z praxe jsme začali úzce spolupracovat s firmou Batavan. Základem této kosmetiky jsou přírodní suroviny jako např. mořská řasa, minerální bahna, různé bylinné extrakty, mořská sůl, oleje a další přírodní výtažky. Všechny tyto produkty si můžete u nás vyzkoušet nebo zakoupit. S výběrem a se správným používáním vám rádi poradíme.

Těšíme se na vaši návštěvu! Renata Fousová a Kateřina Klementová