Rockový Slunovrat láká na Dub FXe a Dubiozu

Hudební festival Rockový Slunovrat se chystá na 12. ročník, který se již tradičně koná v Lesním divadle v Řevnicích, tentokrát v termínu 1. a 2. června 2018.

Poprvé za novodobé éry bude festival dvoudenní a pro větší pohodlí návštěvníků se areál opět o něco rozšíří. Další zásadní změnou je přesun hlavní stage na louku v bezprostřední blízkosti amfiteátru, který poslouží jako druhé pódium.

Pokračuje také soutěž mladých kapel Rockový Slunovrat léčí, jejíž podstatou je přehlídka mladých a začínajících kapel, má ale také dobročinný podtext. Veškerý výtěžek ze soutěže poputuje na konto Klubu nemocných cystickou fibrózou.

Hlavními taháky festivalu budou celosvětově proslulý australský pouliční umělec, beatboxer a všestranný performer Dub FXe a bosenská kapela Dubioza Kolektiv, která si celé lesní divadlo podmanila už v loňském roce.

Mezi další interprety patří například rakouská Russkaja nebo maďarská kapela Paddy and the Rats. Z české scény zahrají i Mig 21 nebo Pipes nad Pints. Všechny interprety i další aktuality z příprav festivalu najdete zde. V květnové soutězi v tištěném měsíčníku Dobnet i na webu iDobnet.cz budete moci vyhrát vstupenky!

(red)