Rockabilly Rumble nabídne devět kapel

Foto: archiv organizátora

Tak trochu jiný bude letošní ročník oblíbeného festivalu Rockabilly CZ Rumble. V sobotu 1. srpna se totiž v řevnickém Lesním divadle bude kvůli restrikcím a nařízením konat v „light“ verzi.

„Musíme se přizpůsobit situaci, respektovat nařízení vlády a přitom neztrácet víru, že vše dobře dopadne. Největší změnou bude ryze české zastoupení kapel. Respektive, cizinci se nám zde objeví, ale jsou to cizinci žijící v Čechách,“ uvedla za organizátory akce Zuzana Židlická.

Dramaturgicky bude festival stále nejvíce v žánru Rockabilly a Rock´n´rollu. Kromě už tradiční možnosti stylového česání pro dámy, se mohou letos těšit i muži na barber služby. Tradičně si budete moci nakoupit stylovou módu, různé doplňky, květiny do vlasů a užít si Lady Praga Pin-up bazárek.

Hudební program začne ve 14 hodin a skončí ve 23 hodin. Představí se v něm devět kapel. V rámci dobročinné sbírky organizátoři podpoří spolek Rarach, který organizuje volnočasové aktivity pro děti s mentálním postižením. Přispět můžete jakoukoliv částkou na transparentní účet Rockabilly CZ pomáhá: 2601644927/2010.

(pan)