Rebels O.K. koronavirus nepoložil

Foto: Rebels OK

Už teď je jasné, že do nové sezony naskočí jeden z nejlepších ropeskippingových týmů v České republice v plné síle a odhodlání. Připravuje se hned na několik akcí.

Po prázdninách to jsou mezinárodní závody v Německu, v listopadu mezinárodní soutěž Rebelstyle Competition v Černošicích, v prosinci mistrovství České republiky. Hned na začátku roku se koná nominační soutěž na mistrovství světa v Kanadě. „Držte holkám palce, ať se jim podaří nominovat se a také sehnat dostatek peněz,“ vyzývá fanoušky manažerka týmu Šárka Plazzerová. Rebels O.K. kromě soutěží čekají i soustředění, workshopy nebo školení rozhodčích.

Tým Rebels O.K. se skládá ze zkušených závodníků, kteří se v roce 2015  zúčastnili mistrovství světa ve Francii, v roce 2016 v Portugalsku, o dva roky později na Floridě a loni v Norsku. Rebelky mají i další zkušenosti s mezinárodními závody, konkrétně v Německu, Maďarsku nebo na Slovensku. Na podzim 2019 děvčata přivezla medaile dokonce i z daleké Číny.

„Do našeho kolektivu přijímáme každý rok i úplné začátečníky. Pokud by někdo měl zájem patřit do našeho světa, přijďte se mezi nás podívat. Na nováčky se těšíme,“ s úsměvem uzavírá Šárka Plazzerová.

(lib)