Rebelky se soustředí na další velké závody

Foto: Šárka Plazzerová
Foto: Šárka Plazzerová

Tým Rebels O.K. nezahálí a opět pilně trénuje. Po obrovském úspěchu na mistrovství světa v Paříži se soustředí na další zahraniční klání.

O podzimních prázdninách děvčata místo odpočinku odjela i se svými švihadly na čtyřdenní soustředění, kde finišovala s přípravami na mezinárodní závody v Maďarsku.

Pod vedením trenérky Olgy se rebelky začaly plně soustředit také na mistrovství světa v rope skippingu, které se příští rok koná v Portugalsku, v překrásném historickém městě Braga. Pojedou na něj jako družstvo, u nějž se musí počítat s nejlepším umístěním. Na letošním červencovém pařížském mistrovství světa excelovalo 19 medailemi: čtyři zlatými, šesti stříbrnými a devíti bronzovými.

Podzimního soustředění se kromě zkušených a ostřílených závodnic zúčastnilo i pár mladších skokanek. Jak přiznává vedení týmu: „Je to těžké, ale i nastupující generace začíná zjišťovat, co je to intenzivní příprava na velké závody.“

Rebelky v akci brzy uvidíme v našem regionu. V sobotu 28. listopadu vystoupí na dobřichovickém Mostovém plese. Choreografie je již připravená a máme se na co těšit.

(šp)