Rádi fotografujete či malujete? Zapojte se!

Kafe_Mini_Klub_LetyJiž zítra proběhne v Kafe Mini Klubu Lety slavnostní zahájení soutěže, která je pro všechny milovníky Berounky.

Podzimní krajina hrající všemi barvami přímo láká k pořizování fotografií a v našem krásném kraji to platí dvojnásob. Kafe Mini Klub Lety pod patronací obce Lety pořádá podzimní fotografickou a výtvarnou soutěž pro děti i rodiče s názvem Naše Berounka.

Rádi fotografujete nebo malujete? A je vám blízké téma Berounky? Skvělé! Je jedno, kolik vám je let, zda jste jednotlivci, rodina, kolektivy z mateřských či základních škol nebo prostě jen nadšenci. Přijďte 6. září 2014 do Kafe Mini Klubu Lety v Pražské ulici 454 na slavnostní zahájení soutěže. Dozvíte se nejen všechny informace o průběhu, jednotlivých kategoriích a podmínkách, ale také se budete moci pokochat a vyfotit se sportovními vozy Corvette a Porsche.

Pokud to na zahájení nestihnete, nic se neděje. Samotná soutěž proběhne od 8. září do 1. listopadu 2014. V tomto období vám bude k dispozici zmiňovaný Kafe Mini Klub, kde vám ochotně vysvětlí, co je třeba, a hlavně, kde se budou těšit na vaše fotografie a obrázky, dodané kdykoli v průběhu tohoto termínu. Jejich zpracování zajistí všem soutěžícím firma Office Company Dobřichovice, sídlící V Zahradách 1084.

Vyhodnocení soutěže se uskuteční 8. listopadu v rámci letovského posvícení. Výstava dodaných prací se pak přesune do letovské knihovny, poté na dobřichovický zámek a na další zajímavá výstavní místa, možná nejen v rámci regionu.

Deset nejlepších fotografií a obrázků se objeví na stanovištích letovské naučné stezky, jejíž realizace je naplánována na období let 2015–2016. Třináct nejlepších prací pak najde své místo v kalendáři obce lety na rok 2015.

Autoři nejlepších děl se mohou těšit na zajímavé ceny z rukou organizátora akce kavárny Kafe Mini Klubu Lety. Speciální cenu, značkový tablet, věnuje obec Lety vítěznému obrázku nebo fotografii zachycujícím Berounku právě v této obci. Tak hurá do toho!

Všechny informace: www.Kafeminiklub.cz nebo na www.obeclety.cz.
Kontakt: Kafe Mini Klub Lety, mobil: 602 327 191, 608 242 05, e-mail: info@kafeminiklub.cz

(ra, red)