Přijďte si vyhrát na výstavu her a hlavolamů!

VŠENORY – Tolik her a hlavolamů ve Všenorech ještě nikdy nebylo! Všichni fanoušci hraní mohou přijít v sobotu 25. února na herní a interaktivní výstavu her a hlavolamů. Začíná se v 10 hodin v Kulturním domě Všenory.

Během výstavy budou zájemci moci vyzkoušet nejrůznější aktivity. K dispozici budou prostorové hlavolamy – bludiště pro dvě nebo čtyři ruce, holandský billiard nebo hra Pukec, v herně deskových her najdou návštěvníci tradiční i moderní deskové hry pro děti i dospělé (představí se i hry, které budou nově k půjčení v knihovně Všenory). Těšit se můžete například na HEAT, Challengers – Vyzyvatelé, 7 divů světa Architekti, Harry Potter: Mdloby na tebe, Můj první nedobytný hrad, Stella – Dixit Universe, Marvel United, Sonic a parťáci nebo na Výbušná koťátka. K tomu proběhne workshop her a hlavolamů.

Připraveny jsou také soutěže. Soutěž ve skládání tangramu proběhne v sobotu ve 12 a ve 14 hodin, bude se skládat na čas ve více kategoriích podle věku a vyhrát lze hmotné ceny. Turnaj ve hře Výbušná koťátka se pak koná v 15:30 hodin, kdy na každém stole bude hrát ideálně 4 až 5 hráčů, kteří zahrají jednu hru a dva nejlepší postoupí do dalšího kola. Zájemci se budou hlásit na místě.

Návštěvníci si také budou moci zahrát a koupit hry od firmy Blackfire a další hry i hlavolamy. Vstupné je 50 Kč pro dospělé a 20 Kč pro děti, akci pořádá Obec Všenory a hryahlavolamy.cz.

https://www.facebook.com/obecvsenory

Foto: z archivu organizátorů