Přednášky pro rodiče a učitele se konají v řevnické i letovské škole

Ilustrační foto: ICP

LETY, ŘEVNICE – Přednášky určené především pro rodiče a učitele se v listopadu konají v Letech i v Řevnicích. Zájemci se dozví mimo jiné informace o agresi nebo o návykových látkách.

Zážitkový seminář pro rodiče, učitele, vychovatele, sociální pracovníky či psychology se ve školní jídelně letovské školy uskuteční v úterý 14. listopadu od 16 hodin. Účastníci se na něm naučí porozumět mechanismům agrese a vlastnímu prožívání emocí, zjistí, jak s agresivními projevy účinně a bezpečně pracovat a jak pomoci dětem zvládat agresi. Zájemci se mohou hlásit na adrese marketa.bosakova@skolalety.cz. Účastnický poplatek je 400 korun.

Další Rodičovská kavárna uspořádaná Klubem rodičů a přátel ZŠ Řevnice je naplánovaná na pondělí 20. listopadu. V řevnické školní jídelně se bude hovořit na téma Populární návykové látky. Od 18 hodin bude o kratomu, nikotinových sáčcích, elektronických cigaretách či o konopných produktech hovořit adiktoložka obecně prospěšné společnosti Magdalena. Během podvečera se dozvíte, jaké jsou populární a legální návykové látky, jaké jsou jejich účinky, dostupnost a jak poskytnout první pomoc při předávkování.