Před Černošicemi dostala přednost reprezentace

Foto: archiv klubu

V úvodních pěti zápasech nového ročníku Krajské ligy neztratili hokejisté Černošic ani jeden bod. Neporazitelnost měli hájit o uplynulém víkendu v Příbrami, zápas byl ale odložen.

Naprostá spokojenost panuje v Černošicích s výsledky v úvodu nové sezony. Tým trenéra Luďka Záhorského potvrdil výtečnou formu i minulý týden na ledě vlašimských Rytířů, kterým uštědřil debakl 1:8. Dařilo se opět hlavně prvnímu černošickému útoku, z druhé lajny se dvakrát střelecky prosadil Roman Formánek.

O uplynulém víkendu si Černošice užívaly volna. Měly hrát v Příbrami, ovšem tamní led si vybrala česká reprezentace do 18 let pro sérii tří přípravných utkání s Ruskem. Náhradní termín odloženého duelu zatím nebyl stanoven.

I s jedním odehraným zápasem méně ale černošickým hokejistům patří druhé místo v tabulce. Kromě toho, že v pěti duelech neztratili ani bod, se mohou pochlubit i impozantním skóre 37:11. Žádný ze soupeřů nenastřílel víc branek. O protažení série bez ztráty bodu budou Černošice usilovat tuto sobotu 21. října v domácím utkání s Rakovníkem.

(ph)