Po vánočních svátcích se vám možná bude hodit

Po vánočních svátcích se vám možná bude hoditLiposukce je zákrok, při kterém jsou lokalizované zásoby tuku odstraněny za účelem formování těla. Pomocí přístroje UltraContour se stává tento zákrok metodou bezbolestnou a navíc zcela bezpečnou s nulovou rekonvalescencí. Kdo by si nechtěl odskočit místo oběda na liposukci a nechat si tvarovat svou postavu ultrazvukem?

Nemáte to daleko – kosmetický salon Martiny Janoušové najdete v Palackého ulici v Dobřichovicích. Klienti sem přijíždějí z celé republiky a nechávají si zde ultrazvukem upravit svoji postavu. Služby využívají ženy i muži. Tak se konečně zbaví svých nežádoucích tukových vrstev, které je trápí i celý život.

V Německu zákrok stojí okolo 300 EUR, na jiných pracovištích v České republice od 2500 do 5000 korun. Salon Martiny Janoušové má jinou cenovou strategii, proto jsou jeho služby dostupné pro každého.

Jak ošetření probíhá?

Ošetření je nebolestivé. Po konzultaci s lékařem přímo v salonu následuje první aplikace. Klient si na lůžku nechá ultrazvukovou sondou jezdit po problematické partii a ta svými impulsy rozbíjí tukové buňky. Obsah buňky se „vylije“ do mezibuněčného prostoru a je pomocí následné lymfodrenážní masáže vylučován přirozenou cestou z lidského těla. Narušené buňky zaniknou a nové se netvoří. Ošetření se provádí jednou týdně. Počet zákroků si řídí klient sám.

V salonu se používá také ultrazvuková sonda, která pracuje v hloubce 0,5 cm. Využívá se např. k odstraňování nežádoucích podbradků.

Jaké výsledky lze očekávat?

Požadovaný úbytek 3 až 5 obvodových cm dosahujeme sérií 3 až 6 ošetření opakovaných cca po 1 týdnu.

V tomto salonu najdete i jiné přístroje, které se poperou s vaší postavou, například přístroj New Life Beam, o kterém si povíme příště.

Informace, které vás na toto téma zajímají, se dozvíte nawww.kosmetika.webgarden.cz nebo na telefonu 777 110 398.

Kromě přístrojů na tvarování těla můžete využít v salonu Martiny Janoušové i kosmetické a dermatologické služby. Provádí se zde diamantová mikrodermobraze, ošetření IPL laserem, biostimulačním laserem nebo elektrokauterem.

Ošetření se provádí německou bylinnou kosmetikou Hildegard Braukmann.