Ottománek se představuje…

Ottománek se představuje...Baby Club OTTOMÁNEK s.r.o. působí v Černošicích už čtvrtým rokem.

Provozuje Mateřskou školu Kvítek s celodenním provozem, kurzy plavání pro děti od 6 měsíců do 6 let, nabízí celou řadu pravidelných sportovních kroužků a dalších akcí pro děti i dospělé.

Na tomto místě bych však ráda představila dopolední klub Kvíteček, který je každý den od 8,00 do 12,00 hodin otevřen dětem již od 2,5 let. Cílem Kvítečku je přispět ke zdravému a všestrannému rozvoji dětí. Hravou formou rozvíjet tvořivost, fantazii, posilovat smysl pro zodpovědnost, samostatnost a vytváření přátelských vztahů v rámci skupiny vrstevníků.

Každý den v týdnu má jiné tematické zaměření – od hudební průpravy přes sport až k divadlu nebo výtvarce. Součástí programu je i každodenní pobyt venku. Velkou výhodou klubu je možnost docházky jen dva nebo tři dny v týdnu, zahájení docházky i během školního roku nebo účast na plaveckém výcviku v Ottománku za zvýhodněnou cenu.

Klub je umístěn v prostorách Tenis Clubu Mokropsy, k dispozici má pěknou nově vybavenou hernu a na sportování a pohybové hry i aerobikový sál. Hledáte-li pro své malé ratolesti zajímavý a smysluplný program, přijďte se podívat do Kvítečku. Těšíme se na Vás!

Za BCO Vladimíra Ottomanská, převzato z dobřichovického Informačního listu