Očkovací centrum je v prosinci otevřené každé pondělí, středu a pátek

Foto: Petra Stehlíková

DOBŘICHOVICE – Očkovací centrum v Dobřichovicích pokračuje ve své práci v budově za zdejší Sokolovnou také v prosinci. Pro zájemce je otevřeno v pondělí, ve středu a v pátek. Přednost mají registrovaní klienti.

Registraci na všechny tři dávky můžete stále provádět na webu registrace.mzcr.cz. Informace získáte také na informační lince dobřichovického očkovacího centra na čísle 703 144 325, a to v pracovních dnech od 8 do 16 hodin.

Pozor, provozní doba v prosinci je tato:

PONDĚLÍ 8 – 12 (jen 3. dávky)

STŘEDA 8 – 12 a 14 – 17 (po 17. hodině bez registrace – velký nával!)

PÁTEK 8 – 12 a 14 – 18

Zájem v některých obcích o očkování je mezi seniory tak velký, že radnice organizují příjezd mobilního očkovacího týmu. Ten v první polovině prosince přijede i do Hlásné Třebaně. „Naše paní pečovatelka se na konci listopadu dotazovala všech občanů ve věku 60 a více let, na které máme kontaktní údaj, zda by měli zájem o očkování proti COVID-19 přímo v naší obci. Vzhledem k vysokému zájmu téměř 40 osob jsme se rozhodli, že pozveme mobilní očkovací tým přímo do Hlásné Třebaně,“ uvedl v obecním zpravodaji starosta Tomáš Snopek. Tým navštíví několik občanů přímo doma, očkovat se bude vakcínou Pfizer.