Notičky budou po dvouleté pauze opět plesat, tentokrát ve Třebani

Foto: archiv souboru

ŘEVNICE – Dětská lidová muzika Notičky z Řevnic pořádá v sobotu 2. dubna Hudební ples. Po dvouleté pauze způsobené pandemií covidu a vládními omezeními se soubor chystá oživit tradiční akci ve Společenském domě v Zadní Třebani.

„Jsme strašně rádi, že se po dvou letech ples může uskutečnit,“ říká vedoucí Notiček Lenka Kolářová.

K tanci i poslechu budou hrát jednak Notičky, jednak osvědčená kapela IdealBAND z Rakovníka. Ples nabídne již tradiční dvě překvapení v podání dětské muziky, jakož i tombolu a půlnoční slosování vstupenek o ceny. „Tombola bude bohatá. Samozřejmě chystáme také oblíbenou dámskou volenku, tentokrát bude kytičková a muffinová,“ dodává Lenka Kolářová o další neodmyslitelné součásti plesů, při níž tanečník kupuje své partnerce, která ho vyzve k tanci, drobnou pozornost.

V rámci plesového programu se rovněž představí nejmenší Notičky, sotva čtyřleté, ve společnosti Malé muzičky. Účastníci plesu, kteří dorazí v krojích, se mohou zúčastnit soutěže o nejkrásnější krojovaný pár.

Přípravám na ples zatím dominovalo shánění cateringu do spoře vybaveného kulturního domu. O občerstvení se nakonec postará firma Buongiorno catering z Karlštejna. „Návštěvníci se mohou určitě těšit na výborné jídlo i pití,“ láká Lenka Kolářová na akci, která se jinak celá odehrává v režii Notiček.

Vstupenky na ples, který začíná první dubnovou sobotu v 19 hodin, lze zakoupit na mailové adrese lenka.noticky@seznam.cz nebo na telefonu 603 245 784.