Na jarní trhy zvou Černošice i Dobřichovice

Ilustrační foto: Petra Stehlíková

ČERNOŠICE, DOBŘICHOVICE – Farmářské trhy v údolí Berounky se již připravují. Sezónu odstartují až v dubnu, ale již v sobotu 16. března se konají Jarní trhy na náměstí centra Vráž v Černošicích a o týden později pak Jarní řemeslný trh v Dobřichovicích.

Trhy na Vráži budou otevřeny od 9 do 14 hodin. Na náměstí na vás bude čekat více než dvacet různorodých trhovců. Od 11 hodin je připravené divadelní představení souboru Loutky bez hranic v kulturním sále. Chybět nebude dětská dílnička ze ZŠ Černošice, pletení pomlázky s černošickými skauty a skákací hrad pro děti.

V sobotu 23. března se Jarní řemeslný trh koná v Dobřichovicích. Jde o oblíbený velikonoční jarmark a malý farmářský trh s doprovodným programem, který začíná v 11 hodin na zámku a na prostranství pod lípou. Kromě stánků s rozmanitým zbožím na vás čekají i tvořivé dílny, projížďky na koních a od 15 hodin divadelní představení Tondy Novotného Kvak a Žbluňk. Den završí koncert kapely Bizarre Band od 19 hodin v bistru U Věže.

Pravidelné farmářské trhy v Dobřichovicích zahájí sezonu 27. dubna a budou se konat v každou lichou sobotu až do 12. října. Výjimkou bude sobota 31. srpna, kdy se na zámku a v jeho okolí konají Dobřichovické vinařské slavnosti.