Na hřišti se chystá Discoslet čarodějnic

Skákací hrad Ilustrační foto: Petra Stehlíková

LETY – Zábavnou diskotéku pro holky i kluky pořádá letos podruhé FK Lety. Discoslet malých i velkých čarodějnic a čarodějů se koná 28. dubna od 16 hodin na umělé trávě v Letech. Akci podpořila obec Lety.

Vloni měla diskotéka obrovský úspěch a velkou účast. A také letos jsou vítány zejména děti, které dorazí v čarodějnické masce s nezbytným vybavením pro přílet a následné čarodějnické reje.

„Čarodějnická diskotéka proběhne pod taktovkou oblíbeného mága dětských diskoték Oldy Burdy, který dětem připraví nezapomenutelné zážitky v různých zábavných soutěžích. Děti budou tancovat nebo hrát sportovní hry a zároveň si mohou vysoutěžit čarodějnické sladkosti,“ zve všechny Petr Ostatek, předseda VV FK Lety, z. s. Atmosféru diskotéky podpoří atrakce pro čarodějnickou zábavu: řetízkový kolotoč, nafukovací lezecká stěna a skákací čarodějnický hrad kocoura Mikeše.

Na závěr discosletu bude vylosována tombola a dvě hlavní ceny jsou velmi lákavé: let horkovzdušným balonem nad Lety a Karlštejnem pro jednu čarodějnici a jednoho čaroděje včetně dospělého doprovodu pro každého se společností Balony.cz Jana Smrčky. Datum letu si výherce stanoví podle vlastního výběru. Další ceny budou překvapením. Výtěžek tomboly bude věnován na nákup sportovního vybavení pro fotbalovou přípravku FK Lety. Občerstvení bude zajištěno díky klubovému zařízení „V Ofsajdu“. Čarodějnické speciality připraví mistr dobrůtek Martin Černý s kolektivem.