Máte obavu z fitka, nebo vám chybí motivace? Víme, jak s tím zatočíte!

Někdy nám různé „překážky“ brání v plnění snu. Třeba i v tom, jak vypadat a cítit se lépe. Co s nimi udělat, nám poradili členové nového fitness & wellness ATA GYM v Černošicích.

1. Nastavte si motivaci. Ještě před návštěvou posilovny si položte otázku, co vás motivuje. Například fyzické zdraví, snížení stresu, dosažení konkrétního cíle či zvýšení sebevědomí? Odpověď bude vaším hnacím motorem.

2. Jděte tam, kde vás podpoří. Zavažte se k tréninku ve fajn prostředí s nadšenými a příjemnými lidmi. V ATA GYM se například osvědčila inzerce hledání cvičebních parťáků. Můžete tak k sobě najít někoho, kdo chce cvičit ve dvou, a vzájemně se motivovat. Klidně ale můžete navštěvovat i skupinové lekce, nebo cvičit s profesionálem.

3. Kdy mít trenéra. Pokud si nejste jistí, jak správně cvičit. Zkušení trenéři vám sestaví plán a dohlédnou na to, abyste vše dělali bezpečně. Navíc vás kdykoliv povzbudí.

4. Krůček po krůčku. Zvláště pokud jste noví, začněte s menšími kroky a postupně si budujte sebevědomí. Mějte realistické cíle. Nastavení příliš vysokých očekávání může vést k frustraci a ke ztrátě motivace. Tajemstvím úspěchu je účelná vytrvalost!

5. Cvičte s úsměvem. Vyberte si, co vás baví. Chcete více dynamiky? Zkuste lekci vzpírání. Máte rádi posilování s vlastní vahou? Dorazte na lekci TRX či kalistheniky. Láká vás všestrannost? Využijte silových kruhových tréninků. Je vaším cílem budovat svaly? Pomůže vám kulturisticky zaměřený trénink.

Mokropeská 2026
252 28 Černošice, Centrum Vráž
608 093 908
info@atagym.cz
www.atagym.cz