Letovští a černošičtí žáci se rozloučí se školou

Akce před ZŠ Lety Foto: archiv školy

DOLNÍ BEROUNKA – Den před rozdáváním vysvědčení se konají školní slavnosti v letovské i černošické škole. Se školním rokem se mohou černošičtí školáci rozloučit tradičně na zábavném odpoledni, letovská škola přichystala zahradní slavnost.

Zábavné odpoledne chystá pro děti oddělení kultury ve spolupráci se Základní školou Černošice ve čtvrtek 29. června odpoledne. Akce Hurá prázdniny se uskuteční v amfiteátru pod školou. Po obědě budou moci žáci plnit na školním pozemku nejrůznější sportovní a vědomostní úkoly. Ti nejrychlejší si budou moci za jejich absolvování vyzvednout ve zdejší kavárně Café Vera kopeček zmrzliny zdarma. Od 13.30 hodin bude program pokračovat na podiu, kde děti přivítá kouzelník a bavič Pet. Ve 14 hodin začne tradiční předávání ocenění Skokan Roku.

Zahradní slavnost na stejný den od 17 hodin přichystala i ZŠ Lety. Na děti čekají tvořivé dílny, děti z přípravky obdrží klíče od školy a prvňáčkové budou pasováni na čtenáře. Dobrovolné vstupné poslouží škole na nákup badatelských batůžků.