Ještě více koláčových dobrot pro vás! Pomozte

Rodinné recepty po babičce a kvalitní lokální suroviny, dlouhá léta praxe a ranního vstávání. To je stručný příběh paní Marcely Soukupové z pekárny Koláčové dobroty.

V Zadní Třebani se tyto pochoutky připravují nyní v pronajatém prostoru její výrobny. Místo ani vybavení ale už kapacitně nestačí. Aby se okolím i nadále rozlévala vůně teplých čerstvých koláčů, vyvstala potřeba na větší a lépe vybavené prostory. Jen tak budou dobroty připraveny na snídani těm, kdo si rádi přivstanou.

„Tady v Zadní Třebani o mém pečení ví snad každý a koláčky ode mě jim chutnají. Děkuji všem, kdo u nás pravidelně nakupují. Mám nyní možnost splnit si sen a zvětšit svou výrobnu. Může vzniknout malá lokální pekárna s posezením, příjemné místo s domácí atmosférou, kde se budeme moci potkávat, posedět a popovídat. Stávající prostor už nevyhovuje, a navíc ho mám v pronájmu, což mi neumožňuje být dostatečně flexibilní,“ popisuje Marcela Soukupová z pekárny Koláčové dobroty.  Nyní v něm pečou hlavně vyhlášené dvojctihodné koláče a malé vázané koláčky. „V nové výrobně bude mnohem větší prostor i na další pekařský sortiment. Příspěvek v kampani na HitHit s názvem Otevřená pekárna Koláčové dobroty, kterou jsem právě spustila, půjde na podporu lokální řemeslné pekařské tradice a já pevně věřím, že se to s pomocí všech milovníků koláčků povede,“ dodala Marcela Soukupová.

A je o co stát. Mrkněte na odměny, které paní Marcela připravila.