Kerberos Krematorium: s úctou až do úplného konce

V současné době jsou naši domácí mazlíčci členy rodiny, žijí s námi, sportujeme s nimi, vystavujeme je, odchováváme nové generace. Vypořádat se s jejich odchodem je těžké, a právě v tuto chvíli přichází otázka, co bude s tělíčkem dál.

Možností se nabízí několik. Můžeme nechat zvířátko ve veterinární ordinaci, odkud bude převezeno do kafilerie a následně zlikvidováno společně s ostatními zvířaty. Důstojnější variantou je pohřeb do země na vlastním pozemku, který však musí splňovat poměrně přísná pravidla daná vyhláškou (např. vzdálenost od sousedního pozemku, zamezení znečištění spodních vod, rozměr hrobu a další podmínky). Nejdůstojnější formou je individuální kremace. Popel, který majitel dostane zpět, již nepodléhá žádným opatřením a může být uložen v okrasné urničce doma, rozptýlen či pohřben na zahradě.

Společnost Kerberos Krematorium, a. s., poskytuje od roku 2013 služby všem domácím mazlíčkům do hmotnosti 80 kg. Pro majitele má široké spektrum nabídky od přepravy mazlíčka z ordinace či domova do kremačního zařízení přes poslední rozloučení v obřadní místnosti po účast při samotné kremaci. Ostatky lze uložit do některé z dvou set typů urniček (od základních plastových po designové skleněné, ručně vyráběné urny), do stříbrných šperků či památečního skla. Oblíbené jsou plnitelné rámečky na fotografie, u nichž na první pohled není poznat, že se jedná o urnu. Pro milovníky luxusu je možné z popela vyrobit diamant.

Na webových stránkách naleznete veškeré informace týkající se kremačních a přidružených služeb, které Kerberos zajišťuje, včetně jednoduchého objednávkového formuláře a ceníku. Zároveň si zde můžete prohlédnout katalog uren a památečních šperků. Naše pohotovostní linka 733 739 000 je tu pro vás, když nastane čas.

  • 10 let zkušeností
  • 13 000 spokojených klientů
  • 6 zaměstnanců
  • pobočky v Praze a Teplicích
  • První pražské pet krematorium

www.kerberoskrematorium.cz