Kde se bude v Poberouní rozdávat Betlémské světlo?

DOLNÍ POBEROUNÍ – Skauti z dolního Poberouní přivezou do svých obcí Betlémské světlo. Zájemci o donesení Betlémského světla domů si ho budou moci převzít 23. a 24. prosince.

Zapálit si Betlémské světlo budou moci lidé například 23. prosince od 18 hodin v Hlásné Třebani u kapličky. Vánočně se naladit a dojít si pro Betlémské světlo lze 23. prosince i ve Všenorech Na Burze, kde bude akce probíhat od 15 do 17 hodin. Jako každý rok bude i letos k dispozici Betlémské světlo v kapli svatého Václava ve Vonoklasech, a to v pátek 23. prosince v době od 18 do 19.30 hodin.

Na Štědrý den dopoledne budou Betlémské světlo rozdávat černošičtí skauti, a to tradičně na Vráži u lavičky Václava Havla od 10 do 12 hodin. Plamínek až z Betléma si zájemci budou moci převzít také mezi 10. a 12. hodinou v Řevnicích u kašny před Zámečkem, ve stejný čas bude světlo k dispozici i v sousedních Dobřichovicích na Křižovnickém náměstí. Mapu míst, kde se v našem okolí bude rozdávat světlo z Betléma, najdete na webu www.betlemskesvetlo.cz.