Jog-in.cz Slušivý outfit pro pohodlné cvičení

Jog-in.cz Slušivý outfit pro pohodlné cvičeníVeronika Zimová je lektorka jógy známá v Řevnicích, v Mníšku pod Brdy, v Holmes Place v Praze, v dobřichovickém stacionáři i jinde.

Stojí nejméně 4 hodiny denně před lidmi, ohýbá se, zaklání… a při tom nemá čas se upravovat a zastrkávat neposlušná trička do kalhot.

Inka Valešová z řevnického salonu Vales je módní návrhářka s vtipnými nápady, a hlavně se zručností a schopností ušít prakticky cokoli.

Inka s Veronikou společně vymyslely funkční, kvalitní a samozřejmě slušivou kolekci oblečení pro cvičení jógy, ale i pro tanec, balet, pilates a další aktivity, při nichž si přejete vypadat žensky a zároveň nebýt omezovány v pohybu a dechu.

KOLEKCE

Základem kolekce je overal, který dokonale splyne s tělem, a navíc chrání bedra. Jógu někteří cvičí nazí, takže pokud už se musí obléknout, overal dokonale vytvoří jejich „druhou kůži“. Může být doplněn sukní nebo kraťasy. Kolekce je nově rozšířena i o body.

MATERIÁL

Najít nejvhodnější materiál byl sice trochu oříšek, ale autorky to dokázaly. Modely jsou z materiálu složeného z 92 % z bavlny a z 8 % z lycry v gramáži 240 g. Proto je velice pružný jak příčně, tak podélně, a navíc svou gramáží zajišťuje i to, že neprosvítá.

OVERAL

Tvar overalu je slušivý. Šije se ve 3 délkách: 3/4 pod kolena, 7/8 do půli lýtek a dlouhý s průvlekem na patu. Je tedy zajištěno, že v pozicích se nohavice nevyhrne a zároveň noha zůstává v kontaktu s podložkou.

SUKNĚ, KRAŤASY I TOP

Overaly jsou doplněny o multifunkční sukýnky, jež jsou oboustranné a mohou být zároveň kraťasy a topem. Při klidových pozicích stačí sukni jen „navléknout“ na ruce a stane se z ní top, díky kterému tělo rychle nevychladne.

BODY A KALHOTY

Kolekci její autorky rozšířily i o body, opět kvůli dobré ochraně beder, a o kalhoty, které jsou také multifunkční a dají se přes overal obléknout jako triko.

E-shop Jog-in.cz

Oblečení lze zakoupit na internetových stránkách
Jog-in.cz, dále v pražském studiu Om Yoga Andrey Smékalové, ve všenorské Olympii a v řevnickém Ateliéru Vales.

 

KONTAKT:

Veronika, tel.: 602 333 417

Inka, tel.: 604 286 692

Více na http://www.jog-in.cz