Jídlo z celého světa znovu ochutnáte v Řevnicích

Ilustrační foto: archiv pořadatele

ŘEVNICE – Sedmý ročník Food Truck Marketu se bude konat v sobotu 11. května od 10 hodin na náměstí Jiřího z Poděbrad v Řevnicích. Auta plná jídla přivezou speciality z celého světa.

Návštěvníci budou moci ochutnat street food speciality z pojízdných občerstvení na kolech, jako například trhané vepřové maso, burgery, indické speciality, mexické tacos, francouzské makronky, peruánské srdce, španělské churros, belgické hranolky a mnoho dalšího. Součástí marketu budou také trhy s delikatesami, farmářskými produkty či stánky s řemeslnými výrobky. K dispozici bude opět bohatý doprovodný program. Od 18 hodin to rozbalí kapela Spadlpes. Děti si mohou vyzkoušet soustružení a vyrobit si vlastní misku, nechat si uplést copánky, namalovat si něco obličej, svézt se na kolotoči a mnoho dalšího.

„V roce 2015 začal celý náš projekt žlutou dodávkou, kterou jsme přestavěli na pojízdné občerstvení Tommy‘s food truck. Tomu předcházelo několik návštěv na různých akcích a festivalech, díky nimž jsme zjistili, že nabídka, suroviny ani jejich příprava není na valné úrovni. A tak jsme se to rozhodli změnit. Děláme street food občerstvení z kvalitních surovin a s láskou, tak abyste se u našeho food trucku či stánku cítili dobře a odnesli si příjemný kulinářský zážitek,“ sdělili organizátoři.