Jaro patří v Club Kině osobitým zpěvačkám

Erika Stárková s kapelou Bill Candy Band. Foto: archiv pořadatele

Tři osobité zpěvačky se během března vystřídají v černošickém Club Kině. Například zítřek, středa 11. března, je určený především milovníkům jazzové hudby.

Od 20 hodin se v prostorách útulného klubu představí Marianne Solivanová z USA, kterou doprovodí vynikající Walter Fischbacher (USA), piano; Petr Dvorský (ČR), kontrabas; Ulf Stricker (USA), bicí. Neomylný swing Elly Fitzeraldové, odvahu Betty Carterové a střídmou věcnost Carmen McCrae, to vše najdete v hlase Marianne Solivanové, newyorské rodačky.

Na počátek jara, 21. 3. od 20 hodin, je do klubu naplánován koncert Ester Kočičkové. Přiveze šansony s vlastními texty a s hudbou skladatele Lubomíra Nohavici, jenž ji doprovodí na klavír.
Mnozí znají Eriku Stárkovou především jako hlavní postavu kultovního seriálu Most! Erika je ovšem skvělá zpěvačka. Dokáže vám to na koncertě 27. 3. V Club Kině vystoupí s kapelou Bill Candy Band. Ona, energická zpěvačka zaměřená na soul, funk a jazz se strhujícím projevem a obrovským proudem energie, oni, dlouholetí kolegové: multiinstrumentalisté a hráči, kteří neustále vyhledávají nové výzvy.

(pan)