Hokejisté Černošic zvládli důležitou dohrávku

Foto: Aneta Procházková

Černošičtí hokejisté mohli po dvou porážkách v řadě opět spustit vítězný pokřik. Zvládli totiž důležitou dohrávku na ledě Příbrami, kde vyhráli 10:3 a udrželi si třetí příčku v tabulce krajské ligy.

Týmový výkon. Takhle stručně se dá pojmenovat hlavní faktor, který rozhodl o černošické výhře. Byla velmi důležitá, protože Příbram před zápasem ztrácela na tým kouče Luďka Záhorského jediný bod.

„Náš výkon sice konečnému skóre úplně neodpovídá, ale společnými silami jsme to zvládli. Vyzdvihnout musíme tři góly Romana Formánka, který hattrick završil poslední desátou brankou. Velice slušný výkon podal i Jakub Frank, jenž při nedostatku obránců padal do nahrávek a utkání odehrál na maximum. A zapomenout nesmíme ani na brankáře Martina Folíka. Hlavně díky němu jsme po první třetině vedli 3:0,“ okomentoval vítězné utkání útočník Dominik Šalamoun.

V Černošicích mají z plného bodového zisku hned dvojnásobnou radost. Nejen, že si upevnili třetí místo v tabulce skupiny „západ“, ale zároveň se dobře naladili na další velmi těžký souboj s druhým Benešovem. Úvodní buly bude vhozeno v sobotu 9. prosince v 16.30 hodin. Přijďte podpořit černošické hokejisty!

(ph)