Garážové výprodeje se šíří

Garážové výprodeje se šíří

Černošice udávají nový směr zábavy v okolních, ale i vzdálenějších městech a obcích.

Po úspěšném zavedení původně černošické akce v Dobřichovicích a Drahelčicích se letos budou sousedské výprodeje konat také v Karlíku, Jílovém u Prahy, trojkombu Halouny, Svinaře, Lhotka a „atakují“ i Prahu, konkrétně Prahu 5 – Zbraslav.

Jednotlivé kontakty a odkazy, kde se  v konkrétních obcích přihlásit k prodeji, najdou zájemci na webových stránkách projektu http://www.garagesalecernosice.cz , kde jsou také k dispozici  všechny potřebné informace, nejaktuálnější novinky, ale také reportáže z již proběhlých akcí.

Na této internetové stránce bude také opět k dispozici mapka s vyznačenými domy, kde se dají “poklady” ulovit. Detailnější informace naleznou zájemci u jednotlivých organizátorů. Zájemci o nákupy se prostě jen vybaví peněženkou a vyrazí na procházku. Návštěvu Garage Sale je možné pojmout také jako ideální záminku pro vyhlídkovo-nákupní projíždku na kolech či in-linech!

Pro osvěžení připomínáme princip správného garážového výprodeje, který vůbec není podmíněn vlastnictvím garáže. Jedná se vlastně o alternativu blešího trhu. Rozdíl je ten, že věci prodejce nemusí nikam přenášet, jen je vyloží na dvorek, zahradu či do vjezdu, svůj dům nebo plot označí cedulí, aby ho kupci našli, a zábava může začít. Prodávat může každý! Stačí, když disponuje kouskem pozemku, na který může vytahat vše, pro co už doma nemá užití a rád to nabídne dál.

 

V tuto chvíli jsou známa tato data:

20.4.2013 GS Jílové u Prahy http://www.elle-ments.cz

28.4.2013 GS Černošicehttp://www.garagesalecernosice.cz

12.5.2013 GS Dobřichovice a Karlíkhttp://www.garagesalecernosice.cz

15.5.2013 GS Drahelčice http://www.drahelcice-obec.cz

 2.6.2013  GS Zbraslav http://www.pexeso.org

 

Těšíme se na vás! 

Bára Veselá

(bara@garagesalecernosice.cz / T: 724 199 197)