Fotbalové kluby z Černošic i Letů slaví výročí

Letovští fotbalisté slaví 90 let Foto: Petra Stehlíková

LETY, ČERNOŠICE – Hned dva fotbalové kluby z dolního Poberouní v Letech a Černošicích si v létě připomenout kulaté 90. výročí svého založení. A tato výročí také patřičně oslaví.

Fotbalový oddíl SK Černošice oslaví 90 let již v sobotu 24. června na svém fotbalovém hřišti. Představí se stará garda, současný A-tým, který po roce vyzve k odvetě hosty z partnerského města Themaru, i mládež. Připraveny jsou soutěže a hry pro malé i velké, historické fotografie. Večer v Club Kině zahrají hned dvě místní kapely.

Významné 90. výročí svého založení si hráči letovského týmu připomenou v srpnu. Vedení klubu připravuje pro fanoušky, partnery a širokou veřejnost letos oslavu na sobotu 19. srpna, kdy dopoledne proběhne turnaj přípravek za patronátu Jozefa Chovance, v odpoledních hodinách přijde na řadu utkání Staré gardy FK Lety se Sigi teamem vedeným někdejším reprezentantem a historicky druhým nejlepším střelcem v ligové historii Horstem Sieglem. První den oslav zakončí mistrovské utkání A-týmu. V neděli 20. srpna v 10 hodin začne mistrovské utkání dorostu.