Fond znovu podpoří projekty pro rozvoj černošické komunity

ČERNOŠICE – Máte nápad na zajímavou akci nebo projekt rozvíjející černošickou komunitu, ale brzdí vás nedostatek financí? Požádat o ně můžete prostřednictvím komunitního nadačního fondu nazvaného Fond Černošice, který vyhlásil nové grantové kolo na jaro 2023.

O podporu do maximální výše 20 tisíc korun můžete žádat průběžně. V případě podpory od 20 tisíc do maximální výše 60 tisíc korun je třeba žádat do uzávěrky kola 20. dubna 2023. Žádat mohou organizace i jednotlivci, podporovány jsou však pouze projekty s jasnou vazbou na Černošice. Jde o aktivity odehrávající se na území Černošic a nejbližšího okolí nebo o aktivity zaměřené na občany Černošic.

Žádost musí obsahovat stručný popis projektu a rozpočet. Žádosti posoudí správní rada. Vyhlášení výsledků žádostí o více než 20 tisíc korun je plánované začátkem května. Spolufinancování není vyžadováno – podpora od fondu může tvořit 100 procent částky na realizaci. Více informací najdete na https://fondcernosice.cz/2023/03/19/grantovy-program-jaro-2023/.