Florbalisté získali stříbrnou

Florbalisté získali stříbrnouNejmladší florbalisté z TJ Sokola Dobřichovice se zúčastnili přeboru župy Jungmannovy ve florbalu, který se pořádal v TJ Sokol Beroun.
Na turnaji se utkala družstva z Berouna, Cerhovic a Jinců „pouze dorost“, Dobříše A a B, Příbrami a Dobřichovic. Týmy byly rozděleny na starší žáky a dorost. Naši bojovali za žáky ( tři hráči v poli a brankář) Na dorost, na ten se rádi podívali „velmi zajímavá a tvrdá hra“. 

Tým Dobřichovic se střetl se třemi týmy a to s Příbramí, Dobříší A, Dobříší B. Rozehráli se s béčkem Dobříše, kdy měli možnost vyzkoušet kvalitního soupeře. Zakončení zápasu remízou 4 : 4. Druhý zápas nastoupili proti Příbrami. Vyrovnaný soupeř, ale díky týmové hře naši převálcovali Příbram 6 : 5.

V posledním zápasu se naši utkali s Áčkem Dobříše. Zde narazili na velmi tvrdého soupeře, který ukázal nejen technickou, ale i silnou fyzickou stránku. Prohra 0 : 8. Naši počítali se třetí příčkou, ale díky výhře Béčka Dobříše nad Příbramí se vše zamíchalo a postoupili do semifinále proti Áčku Dobříše.

Jelikož se jednalo o první a druhé místo s těžkým soupeřem, trenéři postavili hru na obraně s jedním napadajícím. Díky této technice a zajímavým zákrokům našeho gólmana, naši ukázali velmi zajímavou hru. Tuto hru sice prohráli, ale i přesto získali za předchozí hru stříbrnou medaili, za což jim patří chvála!

Turnaje se zúčastnili Horáček J. a O., Chittussi V., Kadlec P., Koday D., Korous D., Korous D., Kouba J., Lopata J., Neumann P., Pavlišta D., Pechar P., Ryvola D., Schalek D. a Velebil V. Trenéři Jaromír Horáček a Honza Gemperle tímto chtějí všem hráčům poděkovat.

Jaromír Horáček