Fantasy DC se probojovalo na mistrovství světa

fantasy dcTaneční studio Fantasy DC zakončilo svoji úspěšnou sezónu tituly dvojnásobných mistrů a vicemistrů České republiky v hip hopu spolu s nominací na blížící se mistrovství světa 2014!

Název tohoto tanečního studia se v posledních měsících vyslovoval vždy ve spojitosti s výbornými výsledky, jak na soutěžích TANEČNÍ SKUPINY ROKU, tak CZECH DANCE ORGANIZATION. Není se co divit, vždyť jen juniorská formace pod názvem „Hot pants“ prošla celou taneční tour s 5 zlatými medailemi. Titul dvojnásobných mistrů ČR jim tak právem patří! Pozadu nezůstala ani další juniorská skupina s formací „The time is now….“ která obsadila na MČR krásné 3. místo. Obstát v konkurenci těch nejlepších z celé republiky není vůbec jednoduché. O to jsou tyto úspěchy cennější a radost všech zúčastněných větší!

Fantasy DC se v posledních letech rozrůstá nejen o další členy, ale i skvělé lektory, kteří dosahují výborných výsledků i s dětskými týmy.  Pod vedením přední street tanečnice, choreografky, lektorky a porotkyně v jedné osobě Zuzky Al Haboubi získal dětský závodní tým s choreografií „Robo hop“ – extraligový titul VÍCEMISTRŮ ČR. Pozadu nezůstaly ani ti nejmenší, děti od 6 – 9 let, kteří ve stejné třídě vybojovali s choreografií „Game“ krásné 5. místo.

K těmto úspěchům se přidal ten největší! Fantasy DC bude reprezentovat Českou republiku na mistrovství světa 2014, které se bude konat v Praze. Náročnou nominací prošly oba juniorské týmy, které můžete přijít podpořit 28. října 2014.

Více informací o mistrovství světa, výsledcích a činnosti našeho klubu se můžete dočíst na www.fantasydc.cz nebo www.fantasydancecenter.cz a facebook stránkách.

Eva Filipová