Dorostenci FK Lety si při jarní premiéře zastříleli

Po dvou odložených kolech a jednom zrušeném utkání dorostenci Letů o uplynulém víkendu konečně nastoupili k prvnímu jarnímu mistrovskému zápasu v krajské I.A třídě.

Letovští mladíci na svém hřišti přivítali poslední tým tabulky Novoměstský Kladno a byť se hrálo na apríla, k žádnému překvapení nedošlo. Domácí od úvodních minut potvrzovali roli favorita. V prvním poločase svou převahu přetavili ve dva góly, o které se postaral Alan Záhora.

Kapitán týmu se po změně stran dokázal prosadit v rozmezí pouhých dvou minut ještě dvakrát a následně ještě navýšili už tak vysoké vedení Ondřej Přib s Markem Plassem. Lety vstoupily do jarní části soutěže hladkou výhrou 6:0 a v tabulce jim patří třetí příčka, na rozdíl od svých soupeřů na čele mají o jeden odehraných zápas méně.

O další body si tým trenéra Adama Ježka zahrají v neděli 8. dubna v nedalekém Mníšku pod Brdy, kterému má rozhodně co vracet. Na podzim totiž Lety na svém hřišti tomuto soupeři podlehly po hokejové přestřelce 4:5.