Dorostenci dostali cennou lekci od hráčů z Izraele

FK Lety před zápasem s týmem z Izraele
Zdroj: Facebook

Dorostenci FK Lety si zpestřili přípravu na nadcházející fotbalovou sezónu dalším zápasem proti soupeři z Izraele. Na hřiště k Berounce tentokrát zavítal tým Bnei Yehuda Tel – Aviv FC, letošní účastník předkol Evropské ligy.

„Zápas pro nás skončil cennou lekcí vysoké školy fotbalu, přehráli nás po všech stránkách. Výsledek 0:9 není moc na chlubení, ale v tomto zápase o něj zase tolik nešlo. I přes porážku větším rozdílem si naši kluci odnesli velmi cenné zkušenosti, které jim pomohou posunout se zase o něco výš,“ řekl k utkání s mezinárodním puncem trenér letovských dorostenců Adam Ježek.

Izraelský soupeř hraje doma nejvyšší dorosteneckou ligu. Není proto divu, že na hřišti dominoval. „Podali neuvěřitelně kvalitní výkon, kterému jsme se jen stěží mohli rovnat,“ dodal kouč Adam Ježek.

Letní příprava dorostenců z Letů se překlopila do své druhé poloviny, což značí, že se pomalu blíží start nové soutěžní sezóny. Lety byly pro následující ročník krajské I. A třídy přeřazeny do skupiny A, kde na podzim odehrají patnáct utkání.

O první body si letovští dorostenci zahrají v neděli 27. srpna na svém hřišti proti Kročehlavům. O tři dny později opět v domácím prostředí změří síly s „béčkem“ SK Rakovník.

(ph)