Dobřichovický běh byl úspěchem pro atlety ASK Dipoli

Foto: z archivu ASK Dipoli

DOBŘICHOVICE – Třetí ročník Dobřichovického běhu se uskutečnil v neděli 5. listopadu. Běželo se hlavně na podporu výstavby atletického oválu. Závodu se zúčastnily téměř dvě stovky závodníků, od nejmladších kategorií až po ty nejstarší.

ASK Dipoli na místě zajistil časomíru, klubové zázemí (stan s prezencí) i stánek s kávou od Kávy pitel. Nechyběly ani skvělé ceny od partnerů akce: ATA Gym (poukázka na vstup do gymu), Malá pekárna (dorty), Mošty Kliment, Květiny od Květinového ateliéru Poupě a zákusky od paní Švejcarové. Velké díky patří také TJ Sokol Dobřichovice za poskytnutí zázemí.

Atleti ASK Dipoli byli velmi úspěšní, když vybojovali celkem 12 zlatých, 12 stříbrných a 9 bronzových medailí. „Děkujeme za účast! Celkem se vybralo 23 662 kč. Veškeré vybrané příspěvky budou použity na výstavbu atletického oválu v Dobřichovicích. Více informací najdete na www.poberounispolu.cz,“ děkují organizátoři z ASK Dipoli.

Foto: z archivu klubu
Foto: z archivu klubu

Kondiční atletické soustředění v Krkonoších

 Atleti ASK Dipoli Černošice a Dobřichovice využili podzimní prázdniny k odjezdu na soustředění. Soustředění se konalo v srdci Krkonoš na boudě Malá Rennerovka. Kromě mnoha naběhaných kilometrů do kopce i na rovince čekalo na atlety posilování, odrazy, regenerace, turnaje ve fotbálku a v neposlední řadě i společné vaření. Ve večerních hodinách proběhlo několik témat o přípravě, jako je vliv nadmořské výšky na výkon, dýchání a vliv na výkon nebo informace o ročním tréninkovém cyklu. Na přelomu listopadu a prosince se jede na další soustředění, tentokrát trošku kratší, ale také do Krkonoš.