Děti si zatančí a zasoutěží na diskotéce

Image of happy friends on the grass with balls looking at camera

LETY – Ve jménu již známého hesla Návrat do školy – návrat ke sportu pořádá FK Lety za podpory obce 8. září od 16 hodin zábavnou akci pro kluky a holky, a to již 3. ročník Dětské fotbalové diskotéky na „umělce“ u fotbalového hřiště FK Lety. Diskotéku bude provázet DJ Olda Burda.

Základ programu tvoří dětská diskotéka s těmi největšími dětskými hity pod taktovkou DJ Oldy Burdy. Atmosféru diskotéky podpoří zábavné hry a soutěžní fotbalové atrakce. Při soutěžích budou mít děti možnost vyhrát různé sladkosti.

“Pro vítěze sportovních soutěží jsou určeny věcné ceny. Letošní program bude zpestřen měřením rychlosti kopu na branku policejním radarem. Nebude chybět oblíbený skákací hrad – nafukovací míč, rodeo elektrický „býk“ míč a tetování sprejem pro každého, kdo si chce své tělo dočasně vyzdobit nějakou tou fotbalovou “kérkou”. A můžete se těšit na spoustu specialit, které připraví mistr dobrůtek Martin Černý s kolektivem,” říká předseda FK Lety Petr Ostatek.

U všech atrakcí je přítomen profesionální školený instruktor. Vzhledem k připraveným atrakcím se doporučuje sportovní oblečení i obuv. Vstup na celou akci včetně atrakcí je volný.