Další výluky čekají cestující od 18. dubna do 10. května

Vlak na trati 171 Foto: Petra Stehlíková

DOLNÍ POBEROUNÍ – Výluky na trati 171 z Prahy do Berouna pokračují. Vlaky budou jezdit jinak v úterý 18. dubna a v noci na 19. dubna a pak také v květnu. Na trati bude v nočních hodinách zavedena náhradní autobusová doprava.

V úterý 18. dubna zhruba od 18 hodin bude z důvodu výluky jedné traťové koleje mezi stanicemi Praha – Radotín a Dobřichovice omezen provoz vlaků linky S7 v celém úseku Praha – Beroun. Vložené spoje končící v Řevnicích budou odřeknuty, část spojů z Prahy hl. n. bude ukončena už ve stanici Praha – Radotín. V úseku Praha – Radotín – Beroun a zpět bude prodloužen interval mezi vlaky na 60 minut, vlaky pojedou podle výlukového jízdního řádu.

Během nocí z 18. na 19. dubna a ze 4. na 5. května vždy od 23:20 do 4:20 hodin proběhnou další noční a ranní výluky na trati. Za některé spoje bude zavedena náhradní autobusová doprava XS7. Provoz v úseku Praha – Řevnice bude v tuto dobu zcela zastavený.

Od středy 19. dubna až do středy 10. května pak pojedou vlaky linky S7 z důvodu výluky jedné traťové koleje mezi stanicemi Praha – Smíchov – Praha – Radotín odklonem přes stanici Praha – Krč a nebudou zastavovat na pražském Smíchově podle těchto pravidel:

  • v pracovní dny ráno ve směru z Prahy do Berouna
  • v pracovní dny cca od 10. hodiny dopoledne ve směru z Berouna do Prahy
  • víkendech celodenně ve směru z Berouna do Prahy

Výlukový jízdní řád 18. dubna je TADY a noční řád XS7 TADY.