Černošičtí se vyšvihli do čela Krajské hokejové ligy

Foto: archiv týmu

Hokejisté Černošic se v novém ročníku Krajské ligy potkali s parádní formou. Všechny čtyři úvodní zápasy vyhráli a soutěži, která doznala výrazných změn, zatím bez ztráty bodu vévodí.

Cíl pro letošní sezonu je stejný jako v předchozích letech. Černošice opět nechtějí chybět mezi nejlepšími týmy v play off. První kroky za splněním svého cíle zvládl tým trenéra Luďka Záhorského na výbornou.

Po skalpu nováčka Krajské ligy z Neratovic a cenném vítězství z mělnického ledu se hokejisté Černošic představili dvakrát za sebou v domácí hale. V duelu s Královým Dvorem měli dlouho navrch hosté, po dvou odehraných třetinách vedli 4:3. Pak ale přišel nelítostný černošický uragán. Domácí hráči v závěrečné dvacetiminutovce skóre nasázeli soupeři hned pět gólů a po obratu slavili výhru 9:4.

Daleko jednoznačnější průběh mělo utkání s Poděbrady, které kupily na černošickém ledě jednu individuální chybu za druhou a výsledkem byl debakl 1:10. Hned pod osmi góly byl podepsaný první útok Černošic, první gól si připsala letošní posila Ondřej Kratochvíl.

Pohled na tabulku se černošickým hodně zamlouvá. S plným počtem bodů a skóre 20:9 kralují nejen své „západní“ skupině, ale v součtu s druhou skupinou i celé Krajské lize. Prvenství budou svěřenci kouče Záhorského hájit v sobotu 7. října na ledě vlašimských Rytířů.

(ph)